Monday 18 Jun Mon 18 Jun
Tuesday 19 Jun Tue 19 Jun
Wednesday 20 Jun Wed 20 Jun
Thursday 21 Jun Thu 21 Jun
Friday 22 Jun Fri 22 Jun
Saturday 23 Jun Sat 23 Jun
Sunday 24 Jun Sun 24 Jun
HIIT 07:00 - 07:30  
 
HIIT 07:30 - 08:00  
 
Slow Flow Yoga 09:30 - 10:30 Jolijn Bruijnaers 
 
 
 
 
 
 
HIIT Boxing 12:00 - 12:30  
HIIT 12:30 - 13:00  
Pilates 12:30 - 13:30 Devon Ress 
 
 
 
 
 
 
Barre 17:00 - 18:00 Daan Visser 
HIIT Boxing 17:00 - 17:30 Indi van Casteren 
HIIT 18:00 - 18:30 Kim Alkemade 
HIIT 18:30 - 19:00  
Vinyasa 18:30 - 19:45 Tara Chirimar 
Outdoor Boksen 19:00 - 20:00  
HIIT Boxing 19:00 - 19:30 Indi van Casteren 
 
Yin Yoga 20:00 - 21:15 Anita Kamp 
 
 
 
 
 
Yoga Beginners 09:30 - 10:30 Tara Chirimar 
 
 
 
 
 
 
HIIT Boxing 12:00 - 12:30  
HIIT 12:30 - 13:00  
 
 
 
 
 
 
 
HIIT Boxing 17:00 - 17:30 Bart Nachtegeller 
 
HIIT 18:00 - 18:30 Kim Alkemade 
HIIT 18:30 - 19:00 Kim Alkemade 
Pilates level 2 18:30 - 19:30 Julian Villa Roman 
HIIT Boxing 19:00 - 19:30 Indi van Casteren 
 
 
Vinyasa 20:00 - 21:15 Annica Muller 
 
HIIT 07:00 - 07:30  
Barre 07:00 - 08:00 Daan Visser 
HIIT 07:30 - 08:00  
 
Core Yoga 09:30 - 10:45 Alicia Ingruber 
 
 
 
 
 
 
HIIT Boxing 12:00 - 12:30  
HIIT 12:30 - 13:00  
Barre Fusion 12:30 - 13:30 Leah Carlin 
 
 
 
 
 
 
HIIT Boxing 17:00 - 17:30 Bart Nachtegeller 
 
HIIT 18:00 - 18:30 Kim Alkemade 
HIIT 18:30 - 19:00  
Mindfulness 18:30 - 19:45 Anita Kamp 
HIIT Boxing 19:00 - 19:30 Marciano Felixdaal 
 
Outdoor Boksen 19:30 - 20:30 Marciano Felixdaal 
Yin Yoga 20:00 - 21:15 Anita Kamp 
 
 
 
 
 
Pilates Level 1 09:30 - 10:30 Julian Villa Roman 
 
 
 
 
Barre 11:00 - 12:00 Aiki Terstegen 
 
HIIT Boxing 12:00 - 12:30  
HIIT 12:30 - 13:00  
 
 
 
 
 
 
 
HIIT Boxing 17:00 - 17:30 Bart Nachtegeller 
 
 
Vinyasa 18:30 - 19:45 Tobias Oeckler 
 
 
 
 
Yin Yoga 20:00 - 21:15 Steven Bessem 
Nidra Yoga 21:30 - 22:30 Steven Bessem 
HIIT 07:00 - 07:30  
 
Ashtanga Yoga 07:30 - 08:30 Olga Galabova 
HIIT 07:30 - 08:00  
Yin Yoga 09:30 - 10:45 Anita Kamp 
 
 
 
 
Yin Yang Yoga 11:00 - 12:15 Anita Kamp 
 
HIIT Boxing 12:00 - 12:30  
HIIT 12:30 - 13:00  
 
 
 
 
 
 
 
Vinyasa 17:00 - 18:15 Annica Muller 
HIIT Boxing 17:00 - 17:30 Bart Nachtegeller 
HIIT 18:00 - 18:30  
HIIT 18:30 - 19:00  
Barre Beats 18:30 - 19:30 Margaret Huzarska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HIIT 09:30 - 10:00  
Pilates Level 1 09:30 - 10:30 Christa Timmer 
HIIT 10:00 - 10:25  
HIIT Boxing 10:30 - 11:00 Valerie Blijdenstein 
Pilates level 2 10:45 - 11:45 Christa Timmer 
 
 
Vinyasa 12:00 - 13:15 Aiki Terstegen 
 
 
Core Yoga 13:30 - 14:45 Aiki Terstegen 
 
Barre 15:00 - 16:00 Aiki Terstegen 
 
Strength & Conditioning 16:00 - 16:30 Kim Alkemade 
Strength & Conditioning 16:30 - 17:00 Kim Alkemade 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hatha & Pranayama Yoga 09:30 - 10:45  
HIIT 09:30 - 10:00  
HIIT 10:00 - 10:30 Bart Nachtegeller 
HIIT Boxing 10:30 - 11:00 Bart Nachtegeller 
 
Core Yoga 11:00 - 12:15 Marie Laure Hauters 
Outdoor Boksen 11:00 - 12:30 Marciano Felixdaal 
 
Pilates 12:30 - 13:30 Hilt De Vos 
 
 
Yin Yoga 14:00 - 15:15 Steven Bessem 
 
Barre Fusion 15:30 - 16:30 Margaret Huzarska